>

Kendi belgeselinizi kendiniz çekin!

Bayram tatilinde eşimle birlikte katıldığımız Savana tur ile Kenya safari turundan çok memnun kaldık.Belgesellerde izlediğimiz pek çok vahşi hayvanı doğal ortamlarında yakından gördük. Hatta kendi belgeselimizi  çekme fırsatı bulduk.

Konakladığımız oteller temiz emniyetli ve çok keyifliydi. O kadar ki balkonumuzu ziyaret eden babunlar, yemek yerken izlediğimiz zebralar ve gece bahçeyi ziyaret eden hipolar kaldığımız otelleri unutulmaz kıldı.:) Yemekler gayet temiz, her damak tadına hitap edici ve lezzetliydi. Safari araçları oldukça rahat, sürücüleri ise kibar ve  gayretlilerdi. Bizleri mutlu etmek için ne gerekirse yaptılar.

Oteller arasında mesafe olduğu ve safariler bazen tüm gün sürebildiği için yolculuk meşakkatli sayılabilir ama değer…. neyse ki yol boyu seyrettiğimiz Afrika’dan insan manzaraları ve harika yol arkadaşlarımızla  yaptığımız unutulmaz sohbetler uzun yolculukları kolaylaştırdı.

Belki tur ve öncesinde ve esnasında gidilen ülke ile ilgili biraz daha fazla enformasyon verilebilse iyi olurdu.  Ya da önceden biraz bölge hakkında ön araştırma ve okuma yapmak fayda sağlayacaktır.

Farklı bir coğrafyayı yaşamak, aslanlarla kahvaltı yapmak ve kendi belgeselini çekmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim. Gidin ve   SavanaTur ile Afrika’nın tadını çıkarın….